Güncel 25 Medya
HV
02 EKİM Pazartesi 17:03
Advert

Kılıçer, Horasan İlçe Başkanlığı'na seçim otobüsü alıyor

Yeniden Refah Partisi'nin parlayan ilçesi Horasan'da, ilçe başkanı Medeni Kılıçer sosyal medyadan yaptığı açıklamayla, hem Erzurum'un hem de genel merkezin dikkatlerini bir kez daha üzerine çekti.

SİYASET
Giriş Tarihi : 05-02-2021 03:13
Kılıçer, Horasan İlçe Başkanlığı'na seçim otobüsü alıyor

Yaptığı Açıklamada; "Allah'ın izniyle, Yeniden Refah Partisi Horasan İlçe Başkanlığı seçim otobüsü, pek yakında kapıda olacak.  YA NASİP, YA KISMET... Davamız uğruna yapamayacağımız hiçbir şey yok" paylaşımında bulunan Yeniden Refah Partisi Horasan İlçe Başkanı Medeni Kılıçer, Seçim otobüsü alacaklarının müjdesini vermiş oldu. 

Horasan'ın sevilen ilçe başkanı, her geçen gün projeler geliştirmesi ve bu projeleri sırasıyla hayata geçirmesiyle biliniyor. 

Haber merkezimizin edindiği bilgiye göre başkan Kılıçer, çok yakın zamanda seçim otobüsünün pazarlık aşamasının bittiğini, satın alma işlemlerinin çok kısa zamanda başlatılacağını ve Horasan'a getireceklerini belirtirken; "Allah'ın izniyle davamız için ne gerekiyorsa yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. Biz bu davaya elimizi, kolumuzu değil, bedenimizi, ruhumuzu ve her şeyimizi koymuşuz. Rabbim nasip kısmet ederse, Genel Başkanımız sayın Dr. Fatih Erbakan'ın öncülüğünde, devletimize ve milletimize nice hizmetlerimiz olacak." dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR