Güncel 25 Medya
HV
25 EYLÜL Pazartesi 03:25
Advert

Düzgün Marketler 23. ve En Büyük Şubesini Dadaşkent'te açıyor.

14 Nisan Cuma günü açılışını yapacakları Dadaşkent şubesine tüm Erzurumluları Davet eden ve bir açıklama yayınlayan Düzgün Marketler gurubu, açaçakları şubenin, mevcut şubeler arasında en büyüğü olacağını bildirdi.

EKONOMİ
Giriş Tarihi : 11-04-2023 20:50
Düzgün Marketler 23. ve En Büyük Şubesini Dadaşkent'te açıyor.

Yapılan açıklamada; "1962’de evin bir odasında satış yaparak başlayıp, şehrine hizmet veren bir zincire dönüşme hikayemizde, bu yeni atılımın heyecanını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Halkımıza daha iyi hizmet vermek ve yaygınlaşma yolunda büyüme stratejileri doğrultusunda; 23. ve en büyük şubemizi açıyoruz.

Bu yeni şubemizde, müşterilerimize daha geniş bir ürün yelpazesi sunacak ve bölgedeki müşterilerimize daha fazla hizmet vermemizi sağlayacak. (50) kişiye istihdam sağlayacak yeni şubemiz sadece Dadaşkent’in değil, tüm Erzurum’un yerli ve güvenilir alışveriş merkezi ihtiyacını karşılayacak. Siz değerli müşterilerimize en iyi alışveriş deneyimini sunmak için modern tasarıma sahip olan şubemiz, bölgenin en büyük yerel market zinciri şubesi olacaktır. 

Düzgün Marketçilik olarak, müşteri memnuniyeti stratejisini hep ön planda tuttuk. Bu önceliğimiz doğrultusunda sizlere daha yakın olmak için yeni şubeler açmaya devam edeceğiz." ifadeleri paylaşıldı. 

AdminAdmin

YORUMLAR