Güncel 25 Medya
HV
06 ŞUBAT Pazartesi 23:07

Medeni Kılıçer'den Ramazan Bayramı Mesajı

Yendien Refah Partisi Horasan İlçe Başkanı Medeni Kılıçer Ramazan Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayınladı.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-05-2021 22:53
Medeni Kılıçer'den Ramazan Bayramı Mesajı

Yayınlamış olduğu mesajda Kılıçer; "Pandemi sürecini hep beraber el birliğiyle bitirip, normalleşmiş bayramları yaşama dönemini de Cenab-ı Allah bizlere lütfetsin diye dua ve temennide bulunuyorum” dedi.

Açıklamasında Ramazan’ın, feyzinden, rahmetinden ve bereketinden istifade edilen bir ay olduğunu belirten Başkan Kılıçer

Vatanı için canlarını feda eden şehitlere ve korona virüs salgınında hayatını kaybeden vatandaşlara Allah’tan rahmet dileyen Başkan Kılıçer, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Şehitlerimizin kıymetli yakınlarının, anne ve babaları ile ailelerinin özellikle bayramlarını tebrik ediyorum, sağlıklı, huzurlu daha nice bayramlar diliyorum. Kovid sürecinde rahmetli olanlara Allah’tan rahmet diliyoruz. Tüm İslam âleminin bayramını tebrik ediyor, sağlıklı, huzurlu daha nice bayramlara diye dua, temennide bulunuyorum. Bu arada sağlık çalışanlarımızı, emniyet ve güvenlik mensuplarımızı unutmadığımızı buradan paylaşmak istiyorum. Pandemi sürecinde en büyük yükü çeken o canlarımız, dostlarımız oldu. İnşallah pandemi sürecini hep beraber el birliğiyle bitirip, normalleşmiş bayramları yaşama dönemini de Cenab-ı Allah bizlere lütfetsin diye dua ve temennide bulunuyorum. Cenab-ı Allah’a şükürler olsun, bir Ramazan ayını daha geride bıraktık. Pandemi sürecinden kaynaklı olarak arzu ettiğimiz ve gönlümüzde yer ettiği şekilde yaşayamamış olabiliriz. Bu şartlarda bile elbette feyzinden, rahmetinden, bereketinden istifade ettiğimiz bir ay oldu” dedi. 

AdminAdmin

YORUMLAR