Güncel 25 Medya
HV
25 EYLÜL Pazartesi 04:09
Advert

KILIÇER, KILIÇ OLDU KESTİ!

Milli TV’de Gazeteci Zarif Yıldız’ın hazırlayıp, sunduğu Er Meydanı programına konuk olan Yeniden Refah Partisi Horasan İlçe Başkanı Medeni KILIÇER, iddialarıyla gündeme bomba gibi düştü.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-04-2023 12:55
KILIÇER, KILIÇ OLDU KESTİ!

Katıldığı programda, Eski il başkanı ve Yeniden Refah Partisi Erzurum 1. Sıra Milletvekili adayı Adnan Bozan hakkında başarısız olduğunu iddia ederek, partisinin milletvekilliği listelerine girememe sebebini Kürt olmasıyla bağdaştırarak, kendisine ırkçılık yapıldığını iddia etti.

Partinin 19 İlçede olan üye sayısı kadar Horasan İlçesinde üye kaydı bulunduğunu ifade eden Kılıçer; “Partinin 19 ilçede toplam sayısı 2bin civarında. Bizim, Horasan İlçe teşkilatı olarak hali hazırda üyemiz o kadar. Bunun dışında 2300 adet ıslak imzalı üye kaydımız hazır bekliyor.”dedi.

Eski İl Başkanı Adnan Bozan için; göreve geldiği andan bu güne kadar 860 istifanın olduğunu belirten Kılıçer; “İl başkanını göreve geldiği andan bu güne kadar 860 istifa var. Kongresini bile yapmadı. Herhangi bir başarısı da yok.” İfadelerini kullandı.

 

İşte o program;

 

AdminAdmin

YORUMLAR