Güncel 25 Medya
HV
02 ŞUBAT Perşembe 17:35

Gazeteci Zarif Yıldız'dan Dr. Demet Kömeç'e sert tepki

Kardelen TV'de Prof.Dr. Mevlüt Özben'in sunuculuğunu yaptığı Arka Plan programına konuk olan Opr. Dr. Demet Say Kömeç'in Erzurum'da kadınların yaşantısına yönelik görüşleri tepkilere neden oldu.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-03-2022 13:25
Gazeteci Zarif Yıldız'dan Dr. Demet Kömeç'e sert tepki
İLGİLİ HABERLER Bu Haber Kamuoyu Adına Suç Duyurusu Niteliğini Taşır! Özel Buhara Hastanesi Erzurum'a yetmiyor !

Programda Erzurumlu kadınların çok şansız olduğuna dikkat çeken Kömeç,'' kadınlar özgür değiller, tek başlarına caddede yürüyemiyor, bir kafede oturamıyorlar'' dedi.
Kömeç'in bu ifadelerine bir tepkide Araştırmacı Gazeteci Yazar Zarif Yıldız'dan geldi.
Sosyal medya hesabından konuyla ilgili bir paylaşımda bulunan Yıldız, Senin de Tıp Bayramın kutlu olsun Dr. Demet Say Kömeç !
Hanımefendi Erzurum'da kadınlara 'Akşam tek başınıza çıkamazsınız, güvende değilsiniz' demiş.
Soruyorum kendisine; bu güne kadar Erzurum'da akşamları başına ne gelmiş?
Hanımefendinin, Erzurum'u ve Erzurumluları küçük düşüren bu linç girişimini esefle kınıyorum!
Erzurum erkeğini katil, sapık ilan eden hanımefendinin bu nefret söylemi, kabul edilemez...
Soruyorum yine kendilerine!
Bu şehir size ne istediniz de vermedi?
Geçmişi günümüz pek bilmez!
Mesela; geçmişte Aşağı mumcu caddesinde, Dilaver Otel karşısında, sağlık apartmanında hizmet vermiş olduğunuz muayenehanenizde, bugün o linç ettiğiniz Erzurum Erkekleri En kadirşinas müşterileriniz değil miydi?
Veya; tüm Erzurumlular mı psikopat, yoksa terminal caddesinde, ünlü bir site içerisinde bahçede alkol sınırlarını aştıktan sonra araçlarına binip, kendi araçlarıyla fiziken çarpışan oto oyunu oynayanlar mı?
Ya da; hastalarına emar çekmediği halde çektim diyen, ultrason yaptım diyip haksız kazanç elde ettikleri devletin mahkeme tutanaklarında sabit olanlar mı ahlaksız, Erzurum Erkekleri mi?
Ya da yasaların reddettiği halde, dere yataklarına hastane, okul vb. Yerlerin açılamama kanununa muhalif, dere yatağına hastane kuran, insan sağlığıyla oynayanlar mı benim memleketimin insanını katil (!) Ilan ediyor!
Devamında; kutsalımız, atamız, ecdadımızın huzurla yatmasını dilediğimiz aile kabristanlarının ve Abdurrahman Gazi gibi bir değerin yanı başında, alkollü - eğlenceli mekan açan kişiler mi millete ahlak dersi veriyor?
Hadi oradan! '' notunu düştü.

Admin

ETİKETLER: YORUMLAR #comments .nav-link.active { color: #ffffff; background-color: #3f51b5 !important; border-color: none !important; } #comments .nav-tabs .nav-link { margin-bottom: -1px; background: 0 0; border: 1px solid transparent; border-top-left-radius: 0px !important; border-top-right-radius: 0px !important; } Website Yorumları Name Email Comment function comment_module(){ $(".comment_action .replay").click(function () { $("#replay_form").remove() var commentid = $('a',this).attr("data-comment"); var commentname = $('a',this).attr("data-comment-name"); console.log(commentname) var replay_form_template = ''+ ''+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' Name'+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' Email'+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' Comment'+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ''; $(this).closest(".comment_action").after(replay_form_template) grecaptcha.render('captcha_container', { 'sitekey': '' }); }) $(".comment_action .report").click(function () { var commentid = $('a',this).attr("data-comment"); var request = $.ajax({ url: "https://web.archive.org/web/20220314112310/https://guncel25.com/theme/veni/reportCommnet.php", method: "POST", data: { commentid : commentid }, dataType: "HTML" }); request.done(function( response ) { console.log(response) }) request.fail(function( jqXHR, textStatus ) { }); }) } ÇOK OKUNANLAR Bugün Bu Hafta Bu Ay

Gazeteci Zarif Yıldız'dan Dr. Demet Kömeç'e sert tepki

Gazeteci Zarif Yıldız'dan Dr. Demet Kömeç'e sert tepki

CHP ERZURUM İL BAŞKANLIĞI'NDA SKANDAL!

İYİ PARTİ ERZURUM'DA SİYASET TEKME TOKAT

MEHMET ACA'DAN ÇOK KONUŞULACAK İDDİALAR!

Özel Buhara Hastanesi Erzurum'a yetmiyor !

Ak Parti İl Başkanı Öz'e Zehir Zemberek Sorular

window.onload = function() { comment_module() }; Erzurum Haber, Erzurum Haberler, Erzurum Haberleri, Son dakika erzurum haberler, internet haberler, guncel25.com

Since 2014 Ajanss.pro - 2020 Guncel25.com

Copyright © 2022 Tüm hakları saklıdır. Sistem : Haber Yazılımı window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-40143581-1'); SON DAKİKA Gazeteci Zarif Yıldız'dan Dr. Demet Kömeç'e sert tepki CHP ERZURUM İL BAŞKANLIĞI'NDA SKANDAL! Bu Haber Kamuoyu Adına Suç Duyurusu Niteliğini Taşır! Özel Buhara Hastanesi Erzurum'a yetmiyor ! İspirli vatandaşlar Belediye Başkanı Ahmet Coşkun'un gideceği günü iple çekiyor Nerede O Eski Erzurum, Nerede O dadaşlar... CHP Erzurum İl Başkanını Tebrik Ediyoruz İYİ PARTİ ERZURUM'DA SİYASET TEKME TOKAT MEHMET ACA'DAN ÇOK KONUŞULACAK İDDİALAR! ERZURUMLU İŞADAMI MEHMET ACA'DAN ZEHİR ZEMBEREK BASIN AÇIKLAMA get_weather() get_currency() window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-75245420-2'); ×
AdminAdmin

YORUMLAR