Güncel 25 Medya
HV
21 MART Salı 11:29
Advert

Erzurum’da ‘Arka Sokaklar’ Operasyonu

Fuhuş operasyonunda 4 şahıs tutuklandı...

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-03-2023 11:44   Güncelleme : 17-03-2023 18:51
Erzurum’da ‘Arka Sokaklar’ Operasyonu

Erzurum Emniyet Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri tarafından ‘Arka Sokaklar’ operasyonu düzenlendi. Operasyonda gözaltına alınan 15 şahıstan 4’ü tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği görevlileri tarafından Erzurum genelinde Asayiş Şube Müdürlüğü’nce 2 ay süre ile yapılan teknik ve fiziki takip çalışmaları neticesinde ‘Fuhşa Teşvik Aracılık ve Yer Temini’ suçlarına karıştığı tespit edilen, 14 şüpheli şahıs il merkezinde, 1 şüpheli şahıs Erzurum bir ilçesinde olmak üzere toplam da 15 şüpheli şahıs düzenlenen eş zamanlı operasyonla yakalanarak göz altına alındı. Fuhşa karıştığı tespit edilen 114 şahsa toplamda 1 milyon 516 bin TL idari para cezası uygulandı.
Şüpheli şahıslar “Fuhşa Teşvik Aracılık ve Yer Temini” suçlarından haklarında hazırlanan tahkikat evrakı ile birlikte işlemleri akabinde adli makamlara sevk edildi.
Adli makamlara sevk edilen 4 şüpheli şahıs tutuklanarak ceza evine gönderilirken, 4 şüpheli şahıs savcılıktan, 7 şüpheli şahıs da adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

AdminAdmin

YORUMLAR