Güncel 25 Medya
HV
06 ŞUBAT Pazartesi 21:59

DADAŞIN ASELSAN FERYADI!

Erzurum'da yaşayan Fatih KONAÇ, ASELSAN Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin Erzurum'da açılması için vekillere mail gönderdi.

SİYASET
Giriş Tarihi : 07-07-2022 14:15
DADAŞIN ASELSAN FERYADI!

Dilara KARAKAYA / Erzurum'da yaşayan Fatih Konaç, ASELSAN Mesleki ve Teknik Anadolu lisesinin Ankara da açılmasından sonra Erzurumda da açılması hakkında vekillere mail göndererek serzenişte bulundu.

Gönderdiği mailde; " Sayın Vekillerim; ASELSAN'ın kendi teknikler ve mühendislerin yetiştireceği, ilk şubesinin Ankara'da olduğu ASELSAN Mesleki ve Teknik Anadolu Lise'nin ikinci şubesinin ilimiz Erzurum'da açılması hem ülkenize hem de Erzurum'a katma değer sağlayacaktır. Erzurum'un çocukları, zekasıyla, azmiyle ve vatanseverlikleriyle savunma sanayi ve teknoloji alanlarında göğsümüzü kabartan gelişmelerin çok daha büyük yerlere gelmesi için katkılar sunacağına ve yeni çığırlar açacağına eminim. Erzurum'un kadayıf, cağ kebabı ve kayak turizimlerden ibaret olmadığı, teknolojide de önemli bir üs haline gelen marka şehir olarak göreceğimiz zamanların ilk tohumlarını gelin hep beraber atalım. Bu faydalı işin gerçekleşmesi ancak siz kıymetli vekillerimiz ve büyüklerimizin girişimleri sayesinde olacaktır. (Diğer vekillerimizin mail adresini internetten bulamadım. Onlara da ulaşmayı çok isterim.)  Saygılarımla." ifadelerini kullandı.

Erzurum'un siyasi ve bürokratların bu konuya verecekleri cevap, vatandaşlar tarafından merak konusu oldu.

 

AdminAdmin

YORUMLAR