Güncel 25 Medya
HV
27 EYLÜL Salı 14:15

Türkiye'nin yeni haber sitesi yayın hayatına başladı

Türkiye'nin yeni haber sitesi 'Samimi Haber' yayın hayatına başladı. Erzurumlu sevilen işadamı Mehmet Aca'nın girişimleriyle ülkemize kazandırılan, Gazeteci- Yazar Fatih Dağıstanlı yönetiminde yayına giren Samimi Haber, Andoroid ve İos mobil uygulamalarında da yerini alarak kısa sürede geniş kitlelere ulaşmayı başardı.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-05-2022 16:13
Türkiye'nin yeni haber sitesi yayın hayatına başladı
İLGİLİ HABERLER Hilmi Yavilioğlu'ndan Ramazan Bayramı Mesajı MHP İl Başkanı Karataş’tan Ramazan Bayramı mesajı

İşadamı Mehmet Aca, çalışma ekibiyle birlikte bu gidişatı sürdürmeye kararlı olduklarına vurgu yaptı. 
Samimi Haber'in  çok yakın gelecekte İstanbul'un yanı sıra ülke genelinde samimi ve doğru habercilik anlayışından taviz vermeden büyük ilerleme kaydedeceğine dikkat çeken Aca şöyle konuştu;'' Amacımız memleket meselelerini halının altına süpürmek değil, gündeme getirip çözüme kavuşması için çaba göstermektir. Bunlarla sınırlı kalmadan şehir kültürünü, sanatını, tarım ve hayvancılığını, ekonomisini, sanayisini insanlarını ve bir şehri şehir yapan tüm değerlerini okurlarımıza sunmaya çalışmaktır. '' dedi


Tanıtım atağı

Öte yandan İnternet sitesinin daha fazla tanınırlığı ve bilinirliği noktasında çalışmalar ortaya koyduklarını belirten İşadamı Mehmet Aca, tanıtım çalışmalarını isabetli ve doğru bir biçimde kullanarak haber portalının adından çokça söz ettirmeyi başardıklarını söyledi.  Aca, samimi haber ekibi olarak futbol'da saha içi reklam çalışmalarına ağırlık  verdik. Bir yandan tanıtım açısından iyi sonuçlar alırken diğer yandan , bu ekonomik süreç içerisinde takımlara destek olarak onların yanında olmaya çalıştık. Biz her türlü işbirliğine açığız. Çünkü birlik ve beraberlik bizim için çok kıymetli'' diye konuştu. 

Yeni medya olanaklarıyla habercilik anlayışına şekil getirdiklerini söyleyen Aca, ''açtıiğımız  Youtube kanalı ile samimi ve doğru habercilik anlayışıyla sokağın nabzını tuttuk. İnsanların ifadeleriyle yenilikçi, tarafsız ve samimi basın kuruluşu olmayı amaçladık. "Halkın duyması gerektiğini değil, gazetecinin gerçekleri söylemesini, doğru bir haber yapmanızı isterim, halkta bunu ister" ifadeleriyle röportajımıza yanıt veren vatandaşların sesi oluyoruz.Etik değerlerden ödün vermeden, memleketin sorunlarına kafa yormanın yanında, yaşanan güzel hadiseleri de gözler önüne serme çabası içinde olacağız. 
 

Ekip çalışması önemli 

Samimi ve doğru habercilik anlayışıyla yola çıktıklarını kaydeden Aca, başarıya giden yolda  takım çalışmasının ne denli önemli olduğuna vurgu yaptı. 
Aca,''sizin gibi düşünen insanlar ile bir arada olmak kadar doğru bir ortam yoktur. Bizde samimiyet, dostluk ve kardeşlik elini uzatan çalışma arkadaşlarımızla faaliyetlerimize başladık.  Aralarında çok eskiye dayanan dostluk bağını kurduğumuz insanlar var. Bu birlikteliği korumaya ve güçlendirmeye çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.  Neticede her şey ilk adımla başlar. Bizde samimi dostlarımızla bu adımı attık. Habercilikte güzel işlere imza atıyoruz. Gösterilen ilgi ve teveccühten dolayı herkese  teşekkür ediyoruz.’’ İfadelerine yer verdi.

Admin

ETİKETLER: YORUMLAR #comments .nav-link.active { color: #ffffff; background-color: #3f51b5 !important; border-color: none !important; } #comments .nav-tabs .nav-link { margin-bottom: -1px; background: 0 0; border: 1px solid transparent; border-top-left-radius: 0px !important; border-top-right-radius: 0px !important; } Website Yorumları Name Email Comment function comment_module(){ $(".comment_action .replay").click(function () { $("#replay_form").remove() var commentid = $('a',this).attr("data-comment"); var commentname = $('a',this).attr("data-comment-name"); console.log(commentname) var replay_form_template = ''+ ''+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' Name'+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' Email'+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' Comment'+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ''; $(this).closest(".comment_action").after(replay_form_template) grecaptcha.render('captcha_container', { 'sitekey': '' }); }) $(".comment_action .report").click(function () { var commentid = $('a',this).attr("data-comment"); var request = $.ajax({ url: "https://web.archive.org/web/20220518132114/https://guncel25.com/theme/veni/reportCommnet.php", method: "POST", data: { commentid : commentid }, dataType: "HTML" }); request.done(function( response ) { console.log(response) }) request.fail(function( jqXHR, textStatus ) { }); }) } ÇOK OKUNANLAR Bugün Bu Hafta Bu Ay

Aziziye Belediyesi GES yatırımını ikiye katlıyor.

Türkiye'nin yeni haber sitesi yayın hayatına başladı

Zeynep Polat Öncülüğünde, Erzurum'da Bir İlk !

CHP Erzurum İl Başkanı, Yargıtay Kararına 'Hukusuz' dedi. Canan Kaftancıoğlu'na sahip çıktı.

Aziziye Belediyesi GES yatırımını ikiye katlıyor.

Türkiye'nin yeni haber sitesi yayın hayatına başladı

Saadet Partisi'nin İftar Davetinde Saadet Dolu Tablo

Kurtlukta Düşeni Yemek midir Kanun?

Kırkpınar; "Özgür basın vazgeçilmez önceliğimizdir"

6 Mayısta Mng Avm'de gerçekleşecek olan Galaya davetlisiniz

Zeynep Polat Öncülüğünde, Erzurum'da Bir İlk !

window.onload = function() { comment_module() }; Erzurum Haber, Güncel Erzurum Haberler, guncel25.com

Since 2014 Ajanss.pro - 2020 Guncel25.com

Copyright © 2022 Tüm hakları saklıdır. Sistem : Haber Yazılımı window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-41037980-3'); SON DAKİKA Türkiye'nin yeni haber sitesi yayın hayatına başladı Aziziye Belediyesi GES yatırımını ikiye katlıyor. Zeynep Polat Öncülüğünde, Erzurum'da Bir İlk ! CHP Erzurum İl Başkanı, Yargıtay Kararına 'Hukusuz' dedi. Canan Kaftancıoğlu'na sahip çıktı. Başkan Uyumaz'dan Anneler Günü Mesajı Hilmi Yavilioğlu'ndan Ramazan Bayramı Mesajı MHP İl Başkanı Karataş’tan Ramazan Bayramı mesajı Erzurumspor Kulüp Başkanı Düzgün;"Bayram sevincini taraftarlarla paylaşıyoruz" Memleket Partisi Palandöken İlçe Başkanı, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Memleket Partisi Erzurum İl Başkanı Serhat Can Eş'ten Ramazan Bayramı Mesajı get_weather() get_currency() window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-75245420-2'); ×
AdminAdmin

YORUMLAR