Güncel 25 Medya
HV
06 ŞUBAT Pazartesi 23:11

SEKMEN VE UÇAR ZİRVEDE…

Yakutiye Belediye Başkanı Dr. Mahmut Uçar, SONAR Araştırma Şirketi tarafından ülke genelinde yapılan en başarılı İlçe Belediye Başkanları arasında Türkiye 2’si olarak başarısını bir kez daha tescilledi.

SİYASET
Giriş Tarihi : 29-06-2022 15:44
SEKMEN VE UÇAR ZİRVEDE…
İLGİLİ HABERLER Çat'lı İş İnsanı Cavit Kılıç Yetkililere Sert Çıktı! BAŞKAN SEKMEN'DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI.

Yakutiye Belediye Başkanı Dr. Mahmut Uçar, SONAR Araştırma Şirketi tarafından ülke genelinde yapılan en başarılı İlçe Belediye Başkanları arasında Türkiye 2’si olarak başarısını bir kez daha tescilledi.

Türkiye’nin saygın anket şirketlerinden SONAR Araştırma, Büyükşehir ve diğer iller bazında belediye başkanları arasından başarılı olan belediye başkanları anketini yayınladı.
 
Alkışlar Sekmen ve Uçar’a…

Yayımlanan ankette Yakutiye Belediye Başkanı Mahmut Uçar, yüzde 62.3 ile Türkiye’nin en başarılı ikinci belediye başkanı olurken,  Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen de aynı ankette  yüzde 58.8 oy oranıyla Türkiye’nin en başarılı Büyükşehir Belediye Başkanı oldu.. 

Türkiye’nin saygın araştırma şirketlerinden SONAR’ın yaptığı başarılı belediye başkanları anketinde, Türkiye’nin en başarılı 2. Belediye Başkanı olarak ismini yazdıran Başkan Uçar, geçtiğimiz yıllarda yapılan anketlerde de Türkiye çapında dereceye girmiş özellikle koronavirisle mücadele dönemi başta olmak üzere, akıllı köy giriş kapıları, halı sahalar, park ve peyzaj düzenlemeleri, millet konakları, Sıfır Atık’ta Türkiye’de 71 Belediye’den birisi olması ve açılışını yaptığı Atık Getirme Merkezi, sportif, sosyal ve kültürel alandaki başarılarıyla adından söz ettirmişti.

Vatandaşlar Memnuniyetle Karşıladı.

Özellikle ilçe merkezi ve köylerdeki vatandaşları her fırsatta ziyaret ederek, sahadan hiç kopmayan, her fırsatta esnaflarla işyerlerinde istişare eden, vatandaşların talep ve şikayetlerini yerinde dinleyerek çözüm arayan Yakutiye Belediye Başkanı Dr. Mahmut Uçar’ın bu başarısı vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’le olan uyumlu çalışması ile de dikkat çeken Başkan Uçar, Başkan Sekmen’in aynı ankette Türkiye birincisi olarak çıkmasının, memnuniyet verici olduğunu söyledi. Uçar, “Tecrübelerinden her daim yararlandığımız Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Sekmen’in hep desteğini gördük. Kendisine ve ekibine içtenlikle teşekkür ediyorum.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da uyum içerisinde çalışmalarımızı sürdürecek, ilçemize layık olduğu hizmetleri vermeye devam edeceğiz.  Milletimize hizmet yolunda desteklerini esirgemeyen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, Hükümetimize, Milletvekillerimize, parti teşkilatlarımıza ve hemşehrilerimize minnettarız.” dedi.

Admin

ETİKETLER: YORUMLAR #comments .nav-link.active { color: #ffffff; background-color: #3f51b5 !important; border-color: none !important; } #comments .nav-tabs .nav-link { margin-bottom: -1px; background: 0 0; border: 1px solid transparent; border-top-left-radius: 0px !important; border-top-right-radius: 0px !important; } Website Yorumları Name Email Comment function comment_module(){ $(".comment_action .replay").click(function () { $("#replay_form").remove() var commentid = $('a',this).attr("data-comment"); var commentname = $('a',this).attr("data-comment-name"); console.log(commentname) var replay_form_template = ''+ ''+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' Name'+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' Email'+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' Comment'+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ' '+ ''; $(this).closest(".comment_action").after(replay_form_template) grecaptcha.render('captcha_container', { 'sitekey': '' }); }) $(".comment_action .report").click(function () { var commentid = $('a',this).attr("data-comment"); var request = $.ajax({ url: "https://web.archive.org/web/20220720075553/https://guncel25.com/theme/veni/reportCommnet.php", method: "POST", data: { commentid : commentid }, dataType: "HTML" }); request.done(function( response ) { console.log(response) }) request.fail(function( jqXHR, textStatus ) { }); }) } ÇOK OKUNANLAR Bugün Bu Hafta Bu Ay

Aşkale Çimento'da Neler Oluyor ? II

Çat'lı İş İnsanı Cavit Kılıç Yetkililere Sert Çıktı!

Aşkale Çimento'da Neler Oluyor ? II

Çat'lı İş İnsanı Cavit Kılıç Yetkililere Sert Çıktı!

Aşkale Çimento'da Neler Oluyor ? II

Aşkale Çimento'da neler oluyor?

Çat'lı İş İnsanı Cavit Kılıç Yetkililere Sert Çıktı!

Bu Gurur Hepimizin!

BAŞKAN EŞ; “ERZURUM’DA EN HIZLI BÜYÜYEN PARTİ MEMLEKET PARTİSİ”

window.onload = function() { comment_module() }; Erzurum Haber, Güncel Erzurum Haberler, guncel25.com

Since 2014 Ajanss.pro - 2020 Guncel25.com

Copyright © 2022 Tüm hakları saklıdır. Sistem : Haber Yazılımı (function(m,e,t,r,i,k,a){m[i]=m[i]||function(){(m[i].a=m[i].a||[]).push(arguments)}; m[i].l=1*new Date();k=e.createElement(t),a=e.getElementsByTagName(t)[0],k.async=1,k.src=r,a.parentNode.insertBefore(k,a)}) (window, document, "script", "https://web.archive.org/web/20220720075553/https://mc.yandex.ru/metrika/tag.js", "ym"); ym(88822622, "init", { clickmap:true, trackLinks:true, accurateTrackBounce:true }); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-41037980-3'); SON DAKİKA Aşkale Çimento'da Neler Oluyor ? II Çat'lı İş İnsanı Cavit Kılıç Yetkililere Sert Çıktı! BAŞKAN SEKMEN'DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI. ATATÜRK ÜNİVERSİTESİNE "ENGELSİZ ÜNİVERSİTE" ÖDÜLÜ DEVA PARTİSİ ERZURUM İL BAŞKANI VAHİT BİNGÖL'DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI... BAŞKAN EŞ; “ERZURUM’DA EN HIZLI BÜYÜYEN PARTİ MEMLEKET PARTİSİ” Aşkale Çimento'da neler oluyor? AZİZİYE BELEDİYESİ'NDEN VEFA ÖRNEĞİ BÜYÜKŞEHİR'DEN YENİ BİR YATIRIM DAHA: TORTUM CANLI HAYVAN PAZARI AÇILDI. MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ ERZURUM İL BAŞKANI NAİM KARATAŞ'TAN KURBAN BAYRAMI MESAJI... get_weather() get_currency() window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-75245420-2'); ×
AdminAdmin

YORUMLAR