Güncel 25 Medya
HV
02 ŞUBAT Perşembe 16:56

Erzurum'un tek gece kulübü Harle Quin, yine bomba gibi bir geceye hazırlanıyor...

Fenomen Dj Hakan Kakız 9 Ekim Cumartesi gecesi, Erzurum'un tek gece kulübü olan Harle Quin'de sahne alacak. Harle Quin Clup işletmecisi Emrullah Teymuroğlu, bu eşsiz geceye tüm Erzurumluları davet ediyor.

MAGAZİN
Giriş Tarihi : 04-10-2021 17:07
Erzurum'un tek gece kulübü Harle Quin, yine bomba gibi bir geceye hazırlanıyor...

İşletmeci Emrullah Teymuroğlu, çok güzel bir gece olacağını belirterek; "Girişlerin ücretsiz olacağı gecede, Fenomen dj Hakan Kakız ile misafirlerimiz eğlenceye doyacak. Misafirlerimizin sorunsuz eğlenebilmeleri için güvenliği her zamanki gibi en üst seviyede tutacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Misafirlerimiz 9 Ekim gecesi eğlenceye doyacak. Tüm Erzurumluları ve tüm üniversiteli öğrenci kardeşlerimizi bu gece misafir etmek adına mekanımıza davet ediyorum." dedi. 

Ayrıca, Harle Quin Clup Regular Dj Berksan Andiç; "Bu eşsiz gecede misafirlerimizi ağırlamak bize ayrı bir memnuniyet vesilesi olacak. Erzurum'da ilkleri gerçekleştiren clup olarak biliniyoruz. Bu ünvanın yanında, tüm müşterilerimiz biliyor ki, Erzurum'da eğlence konusunda en güvenilir mekanların başında gelmekteyiz. Bu ünvanımızı, İşletmecimiz sayın Emrullah Teymuroğlu'nun yılların vermiş olduğu işletmecilik tecrübesine borçluyuz. Misafirlerimiz 0552 603 90 45 numarasından rezervasyon yaptırabilirler." dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR