Güncel 25 Medya
HV
02 EKİM Pazartesi 18:23
Advert

DÜZGÜN MARKETLER GURUBU 22. ŞUBESİNİ AÇTI

Erzurum ekonomisine ve istihdamına önemli katkıları olan Düzgün Marketler Grubu, marketler zincirine yeni bir halka daha ekledi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-09-2022 17:43
 DÜZGÜN MARKETLER GURUBU 22. ŞUBESİNİ AÇTI

Erzurum’da birçok noktada hizmet veren Düzgün Market, hizmetlerine açtıkları yeni şubeyle bir yenisini daha kattı. Düzgün Marketler Grubu, 22'nci şubesini Kombine Caddesi Ömer Nasuhi Bilmen mahallesi Orman Bölge Müdürlüğü karşısında düzenlenen törenle hizmete açtı. Açılış sonrası konuşan Düzgün Marketçilik Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Düzgün, "Düzgün Marketler Grubu olarak şehrimizin ekonomisine ve istihdamına katkı sağlamaya devam ediyoruz. Kombina caddesinde açılışını gerçekleştirdiğimiz 22. şubemizin Erzurum için hayırlı olmasını diliyor, katılım sağlayan herkese teşekkür ediyorum." dedi.

DÜZGÜN MARKETLERİN BAŞARI HİKAYESİ

Ticari hayatına 1962 yılında Dikmen Bakkaliyesi, Yönetim Kurulu Başkanı İskender Düzgün yönetiminde 1987 yılında Erzurum Palandöken semtinde Yenişehir Gıda, 1997 yılında ise Palandöken semtinde 2. Marketlerde Düzgün Market adı altında ilk şubesi ile hizmete başlayan Düzgün marketçilik, Kaliteden ödün vermeden sınırsız müşteri memnuniyeti sloganı ile kısa zamanda bölge ve bölge dışından gelen müşterilerin tercih ettiği bir alışveriş noktası oldu. Düzgün marketçilik, açacağı 22. Şubesiyle Erzurum ve Erzurumlulara hizmet etmeye devam ediyor.

AdminAdmin

YORUMLAR