Güncel 25 Medya
HV
07 EKİM Cuma 19:03

Aqua Zone ülkemizin 7 bölgesinde ve 182 ülkede Lider markalar arasında

"Ege, Akdeniz ve Marmara' da ismiyle zirvede olan Aqua Zone markasının ve Ceka İnoks Yapı Malzemeleri sahibi olan, iş insanı Çetin Erol; "Ülkemize ve dünya ülkelerine hizmet etmeye devam ediyoruz" dedi.

EKONOMİ
Giriş Tarihi : 05-07-2021 21:22
Aqua Zone ülkemizin 7 bölgesinde ve 182 ülkede  Lider markalar arasında

132 ülkeye ithalat yapan,ülke ekonomisine katkı sağlayan sektörün liderlerinden Aqua Zone markasının sahibi Çetin Erol verdiği röportajda;
" Üretiklerimiz ile ülkemizde Ege, Akdeniz, Marmara Bölgesi'nde lider markalardan olan Aqua Zone markası farkı ile Doğu Anadolu, İç Anadolu ve Karadeniz Bölgesi'nde de atağa geçti. Buralardaki yapılarda kendimizi gösteriyor ve müşterilerimiz tarafından beğeni ve rağbet görüyoruz." dedi.
 
Erzurum'dan başlayarak Doğu Anadolu bölgemiz başta olmak üzere diğer bölgelerin yapılarında kaliteli,güvenilir iş anlayışı ve profesyonel ekip arkadaşlarıyla ülke ekonomisi ve istihdamına katkı sağladıklarını belirten Çetin Erol,müşteri memnuniyeti için gereken tüm eforu harcadıklarını dile getirdi.
Doğu Anadolu bölgesinde yükselişe geçen Aqua Zone firması, Çetin Erol' un söylemi ile "Doğunun İncisi" Erzurum başta olmak üzere, Anadolu'nun tüm şehirlerinde de aynı hassasiyet ve iş prensibini benimsediklerini, Erzurum' da Yapı Dekorasyon sektöründe yer alan çoğu firmanın tercihi olduklarını ve bu firmaların "Aqua Zone" dan  bayilikler istediklerini belirtti.
Çetin Erol, verdiği röportajda son olarak, "132 ülkeye ithalat gerçekleştiren, Anadolu'nun tüm şehirlerinde ihracat yapan Aquazone markası, yapılarda kaliteyi güvenle müşterilerinin ayağına götüren bir marka olarak ülkesine ve müşterilerine hizmet etmeye devam edecek" dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR